Zdjęcie nagłówkowe otwierające podstronę: Oferta praktyki w Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne Psychomed w Opolu

Centrum Diagnostyczno – Terapeutyczne Psychomed w Opolu przyjmie na praktykę studentów kierunku:

• Psychologia
  • Pedagogika

Zapewniamy możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w przyszłej pracy. Nasza Placówka realizuje zarówno usługi medyczne, terapeutyczne, jak też szeroki wachlarz programów psychoedukacyjnych i psychoprofilaktycznych, warsztaty, szkolenia w zakresie zapobiegania uzależnieniom i zapobiegania przemocy. Programy realizowane są w szkołach i punktach konsultacyjnych.

Osoby zainteresowane mogą przesłać swoje CV na adres e-mail: psychomed1993@gmail.com Więcej informacji pod numerem tel. 664 262 947

Marzena Bogdanowicz
koordynator ds. organizacji pracy i nadzoru merytorycznego
w CDT Psychomed