Zdjęcie nagłówkowe otwierające podstronę:  „Ty też możesz! Czyli jak zbudować kapitał na przyszłość"Webinar „Ty też możesz! Czyli jak zbudować kapitał na przyszłość”, kierowany do studentów Uniwersytetu Opolskiego, odbędzie się 24 listopada 2021 r. Początek o godz. 17.

Podczas spotkania uczestnicy będą mogli dowiedzieć się m.in., jaki wpływ ma demografia na system emerytalny w Polsce, jakie programy dobrowolnego oszczędzania na przyszłość funkcjonują na rynku i jak najlepiej zadbać o swoją finansową przyszłość. Szczególną uwagę skupimy na Pracowniczych Planach Kapitałowych, które jako program oszczędnościowy wspierany przez pracodawców i państwo jest najbardziej atrakcyjną formą gromadzenia pieniędzy – czyli jak mogę oszczędzać dwa razy więcej.

Link do rejestracji: https://forms.office.com/r/ag4EuC3PDW
Na adres e-mail podany podczas rejestracji uczestnicy otrzymają link do wejścia na wydarzenie.

Prowadząca: Aleksandra Złocka-Siudy, trener i ekspert regionalny PPK w PFR Portal PPK, prowadzi szkolenia, warsztaty i konsultacje z zakresu Pracowniczych Planów Kapitałowych oraz programów emerytalnych.